İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa 12. Tenis Turnuvası Kupa Töreni ile Sona Erdi


Spor Birliği Müdürlüğü tarafından organize edilen İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa 12. Tenis Turnuvası Avcılar Yerleşkesi Kapalı Tenis kortu'nda düzenlenen kupa töreni ile sona erdi. 14 kategoride 175 sporcunun mücadele ettiği turnuvada dereceye giren sporculara ödülleri, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol İnce'nin  de katıldığı törenle takdim edildi. 


23 Kasım'da başlayan ve 29 Aralık'ta oynanan final maçlarıyla dereceye giren sporcuların belirlendiği turnuvada kupa töreni açılış konuşmasını yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol İnce, Tenis Turnuvası'nda emeği geçenlere ve yarışmacılara teşekkür ederek sözlerine şu şekilde devam etti; "Avcılar Kampüsümüzü sporla yaşama merkezi haline dönüştürmek için Spor Bilimleri Fakültesi ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile görüşmelerimiz sonucunda da göreceksiniz ki kampüsümüz bir kaç yıl içinde bambaşka sportif etkinliklerinin düzenlendiği, spor çeşitliliğin arttığı bir merkez haline gelecek. Bu turnuvada dereceye giren ve katılan tüm adayları kutluyorum, sonraki turnuvalarda başarılarının devamını diliyorum."


Açılış konuşması sonrası kupa törenine geçildi. Çeşitli kategorilerde dereceye girenlere ödülleri Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol İnce, Spor Bilimleri Dekanı  Prof. Dr. Bilge Donuk, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. S. Bora Çavuşoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Bülent Duran tarafından takdim edildi. 


Dereceye giren sporculara ödül takdiminin ardından program fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

Öne Çıkan Haberler

Mühendislik Fakültesi Araş. Gör. Dr. Elif Türker Acar’ın Çalışması "ACS NANO" Dergisi'nde Yayınlandı.

Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zeki Candan, 2019 yılı “Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı Ödülü”ne Layık Görüldü

ISTEC - Nesnelerin İnterneti Ekosistemi Güvenlik Test ve Değerlendirme Merkezi Hizmete Girdi

Afetlere Hazırlık ve Müdahale Eğitim Tatbitakı Yapıldı

Incites Benchmarking&Analytics Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Orman Fakültesi'nde “Kamusal Yeşil Alanlarda Evrensel Peyzaj Tasarımı Çalıştayı” Gerçekleştirildi