Error: null is not an object (evaluating 'mapData.Latitude') https://istanbulc.edu.tr/js/app.min.js:2231:40 processQueue@https://istanbulc.edu.tr/js/vendor-8dc9cb5f3c.min.js:31818:30 https://istanbulc.edu.tr/js/vendor-8dc9cb5f3c.min.js:31834:39 $eval@https://istanbulc.edu.tr/js/vendor-8dc9cb5f3c.min.js:33086:28 $digest@https://istanbulc.edu.tr/js/vendor-8dc9cb5f3c.min.js:32902:36 $apply@https://istanbulc.edu.tr/js/vendor-8dc9cb5f3c.min.js:33194:31 done@https://istanbulc.edu.tr/js/vendor-8dc9cb5f3c.min.js:27515:53 completeRequest@https://istanbulc.edu.tr/js/vendor-8dc9cb5f3c.min.js:27713:15 requestLoaded@https://istanbulc.edu.tr/js/vendor-8dc9cb5f3c.min.js:27654:24 undefined https://istanbulc.edu.tr/js/vendor-8dc9cb5f3c.min.js:29485 İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa

GETEK'20 - Gelişen Teknoloji Günleri

Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) 15- 16 Aralık’ta

  

IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa bünyesinde gerçekleştirilecek olan Gelişen Teknoloji Günleri  (GETEK ’20) 15-16 Aralık tarihlerinde yepyeni konseptiyle HOLACON platformunda misafirlerini ağırlayacak.

Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) etkinliği IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa ve Mühendislik Fakültesi bünyesinde gerçekleştirilecek. Bu yıl 13. kez düzenlenecek olan etkinlikte teknoloji devi firmalardan gelen üst düzey konuşmacılar yer alacak.

C:\Users\Bilgisayar\Desktop\GETEK.png

Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) Etkinliği

Gelenekselleşmiş GETEK etkinliği; 15 – 16 Aralık 2020 tarihlerinde Holacon platformunda online olarak gerçekleşecek.

İçinde bulunduğumuz pandemi süreci dolayısıyla bütün organizasyonların dijital dünyada devam ettirildiği bu dönemde Gelişen Teknoloji Günleri etkinliği sektörün önde gelen firmalarını katılımcılarla bir araya getirecek. Firmaların sektördeki teknolojik gelişmeleri aktardığı etkinlik; firmaları akademisyenler, sektör profesyonelleri ve potansiyel çalışanlarıyla buluşturuyor. Bu sayede katılım gösteren öğrenciler network imkanı bulmakla kalmayıp çalışmak istedikleri sektör hakkında mezuniyet öncesi bilgi sahibi olmuş olacaklar.

C:\Users\Bilgisayar\Downloads\15 Aralık Oturum Afişi.png          C:\Users\Bilgisayar\Downloads\16 Aralık Oturum Afişi.png

Bu yıl 13.sü düzenlenecek olan Gelişen Teknoloji Günleri etkinliği yapay zeka, otomotiv, siber güvenlik, 5G, e-ticaret, otonom araçlar gibi teknoloji alanında trend konu başlıklarını ele alacak. Bu alanlarda öncü şirketlerden üst düzey konuşmacıların ağırlanacağı etkinlik, geçmiş senelerde olduğu gibi bu sene de İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’nın en büyük etkinliği olma iddiasını sürdürüyor.

Birbirinden değerli konuşmacıların katıldığı, firmalarla birebir görüşme imkanı sağlayan online fuaye alanı, sürpriz çekilişler ve sosyal konuk oturumu ile sürecek olan 2 günlük teknoloji serüveni Gelişen Teknoloji Günleri başlıyor.

Etkinliğe katılım gösterecek bazı firmalar; Adastec, Tusaş, Ulak Haberleşme, Microsoft, Türk Telekom, IBM, Gitti Gidiyor . Ayrıca etkinliğin sosyal konuk oturumunda Doğukan Manço katılımcılarla buluşacak.

Etkinliğe kaydolmak ve detaylı bilgi almak için https://bit.ly/getek20 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Etkinliğe kayıt aşaması ve platform ile ilgili sorularınız için destekgetek@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

IEEE İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğrenci Kolu; 2002 yılında kurulmuştur. Kulüp; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa’da etkinlikler, teknik projeler, workshoplar ve eğitimler düzenleyerek sektöre, teknolojiye ve bilime yönelik çalışmalar yürütmektedir. IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Öğrenci Kolu; 550’den fazla aktif üye sayısı ile İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi’nin en köklü ve kalabalık kulübü olma özelliği taşımaktadır. GETEK etkinliği yine bu kulübün bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

 

 


Yaklaşan Etkinlikler