Genel Sekreter Yardımcıları

Fatih ATICI

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Fatih Atıcı, Yüksek Lisansını İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde 2016 yılında tamamlamıştır. Meslek hayatına 2001 yılında İstanbul Üniversitesi’nde başlamış ve ilk olarak Rektörlük Personel Daire Başkanlığı'nda görev yapmıştır. Ardından 2003 yılında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde; İstanbul Üniversitesi BİMER/CİMER Koordinatörü, İstanbul Üniversitesi Bilgi Edinme Departmanı Sorumlusu, İstanbul Üniversitesi Kalite İç Tetkikçisi, Birim Kalite Sorumlusu, Protokol Sorumlusu gibi çeşitli görevler üstlenmiştir.

Fatih Atıcı, Eylül 2018 tarihinden itibaren İstanbul Üniversitesi–Cerrahpaşa Genel Sekreter Yardımcılığı  görevini sürdürmektedir. Doç. Dr. Tarık KÜÇÜKDENİZ

Doç. Dr. Tarık Küçükdeniz lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlamasının ardından, İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2001 yılında mezun oldu. Yüksek lisans ve doktora öğrenimini de aynı üniversitenin Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalında tamamladı. 2016 yılında doçent unvanını aldı.

Başlıca çalışma alanları işletme kaynakları yönetimi için veri tabanı tasarımı ve işletme problemlerinde optimizasyon tekniklerini kullanılarak karar verme ve planlama olan Doç. Dr. Tarık Küçükdeniz, bu kapsamda çok sayıda projede görev almıştır. Tedarik zinciri yönetimi, elektrik piyasaları ve büyük veri madenciliği alanlarında ulusal ve uluslararası yayınları bulunmaktadır.